Private Conversation (8.x-0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
