Private Conversation (8.x-0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Send
ug: يوللاش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Created week
ug: قۇرۇلغان ھەپتە

en: - All -
ug: ھەممىسى
