Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Created
eo: Kreita

en: The subject of the message.
eo: La temo de la mesaĝo.

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: (No subject)
eo: (Neniu temo)

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
