Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (54 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Email notification
he: הודעת דוא"ל

en: Links
he: קישורים

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: URL
he: כתובת URL

en: Display
he: תצוגה

en: Mail
he: מייל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: The subject of the message.
he: נושא ההודעה.

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Private messages
he: הודעות פרטיות

en: Preview message
he: תצוגה מקדימה

en: Send
he: שלח

en: Desc
he: יורד

en: Recipient
he: נמען

en: Sent
he: נשלח

en: Private message
he: מסר פרטי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Messages
he: מסרים

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Changed
he: השתנה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Apply
he: החל

en: Thread
he: שרשור

en: Restore
he: שחזור

en: Offset
he: היסט

en: (No subject)
he: (ללא נושא)

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: Created year
he: שנת יצירה

en: Created month
he: חודש יצירה

en: Created day
he: יום יצירה

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Delete message
he: מחיקת הודעה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: Send author a message
he: שלח לעורך מסר

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
