Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Email notification
ml: ഇമെയിൽ അറിയിപ്പ്

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
