Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Links
th: ลิงก์

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Display
th: แสดงผล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: The subject of the message.
th: ชื่อเรื่องของข้อความ

en: Send
th: ส่ง

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: Messages
th: ข้อความ

en: Available tokens
th: Token ที่สามารถนำไปใช้ได้

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Thread
th: หัวข้อ

en: (No subject)
th: (ไม่มีชื่อ)

en: Created year + month
th: สร้างขึ้น ปี + เดือน

en: Created year
th: ปีที่สร้าง

en: Created month
th: เดือนที่สร้าง

en: Created day
th: วันที่สร้าง

en: Created week
th: สัปดาห์ที่สร้าง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง

en: Date in the form of CCYYMMDD.
th: วันที่ในรูปแบบของ CCYYMMDD

en: Date in the form of YYYYMM.
th: วันที่ในรูปแบบของ YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
th: วันที่ในรูปแบบของ YYYY

en: Date in the form of MM (01 - 12).
th: วันที่ในรูปแบบของMM  (01-12)

en: Date in the form of DD (01 - 31).
th: วันที่ในรูปแบบของ DD(01 - 31)

en: Date in the form of WW (01 - 53).
th: วันที่ในรูปแบบของ  WW (01 - 53)
