Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Author
bn: লেখক

en: Subject
bn: বিষয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Block
bn: ব্লক
