Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Preview
ku: پێشبینی

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: The subject of the message.
ku: ناونیشانی پەیام.

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: (No subject)
ku: (سه‌ردێڕی نییە)

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
