Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Block
am: ጥምር

en: Sort by
am: ደርድር

en: Bundle
am: ቅርቅብ
