Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Description
az: İzahat

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Text
az: Mətn

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Caption
az: Başlıq

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket
