Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Links
gu: કડીઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Bundle
gu: બંડલ
