Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Text
ku: دەق

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: About
ku: دەربارە
