Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Text
mn: Текст

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан
