Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Text
nl: Tekst

en: Table of contents
nl: Inhoudsopgave

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Apply
nl: Toepassen

en: Sections
nl: Secties

en: About
nl: Over

en: Bundle
nl: Bundel

en: Asc
nl: Oplopend
