Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт
