Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Links
ro: Legături

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Table of contents
ro: Cuprins

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Caption
ro: Legendă

en: Apply
ro: Aplică

en: About
ro: Despre

en: Bundle
ro: Pachet

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
