Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Links
ru: Ссылки

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Node ID
ru: ID материала

en: Text
ru: Текст

en: Table of contents
ru: Таблица содержимого

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Caption
ru: Подпись

en: Apply
ru: Применить

en: About
ru: Информация

en: Bundle
ru: Набор

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
