Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Description
tr: Açıklama

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Text
tr: Metin

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Caption
tr: Başlık

en: Apply
tr: Uygula

en: About
tr: Hakkında

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
