Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Links
uk: Посилання

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Text
uk: Текст

en: Table of contents
uk: Зміст

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Caption
uk: Підпис

en: Apply
uk: Застосувати

en: Sections
uk: Розділи

en: About
uk: Про модуль

en: Bundle
uk: Пакет

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
