Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Description
af: Beskrywing

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
