Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Description
cs: Popis

en: Links
cs: Odkazy

en: Image
cs: Obrázek

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Caption
cs: Popisek

en: Apply
cs: Použít

en: About
cs: Popis

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
