Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Description
de: Beschreibung

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Image
de: Bild

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Table of contents
de: Inhaltsverzeichnis

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Caption
de: Beschriftung

en: Apply
de: Anwenden

en: Sections
de: Bereiche

en: About
de: Über

en: Bundle
de: Subtyp

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Select fields
de: Felder auswählen

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
