Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།
