Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Text
et: Tekst

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Caption
et: Pealkiri

en: Apply
et: Rakenda

en: About
et: Programmist

en: Bundle
et: kogum

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
