Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Description
fa: توضیحات

en: Links
fa: پیوندها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Text
fa: متن

en: Table of contents
fa: فهرست مطالب

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Caption
fa: عنوان

en: Apply
fa: تایید

en: About
fa: درباره

en: Bundle
fa: بسته

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
