Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Text
kk: Текст

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок
