Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: All
pa: ਸਭ
