Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Description
ps: سپړنه

en: Links
ps: تړوني

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Caption
ps: نوم

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
