Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Description
bn: বিবরণ

en: Image
bn: ছবি

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: About
bn: সম্পর্কে
