Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Description
ca: Descripció

en: Links
ca: Enllaços

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Container
ca: Contenidor

en: Node ID
ca: ID del node

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Caption
ca: Subtítol

en: Apply
ca: Aplica

en: Sections
ca: Seccions

en: About
ca: Detalls

en: Master
ca: Mestre
