Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Description
es: Descripción

en: Links
es: Enlaces

en: Reset
es: Restablecer

en: Image
es: Imagen

en: Container
es: Contenedor

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Text
es: Texto

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Caption
es: Etiqueta

en: Apply
es: Aplicar

en: Sections
es: Secciones

en: About
es: Acerca de

en: Master
es: Máster
