Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Links
fi: Linkit

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Container
fi: Säiliö

en: Text
fi: Teksti

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Apply
fi: Käytä

en: Sections
fi: Osiot

en: About
fi: Tietoja

en: Master
fi: Isäntä
