Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak
