Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Description
pl: Opis

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Container
pl: Kontener

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Text
pl: Tekst

en: Table of contents
pl: Spis treści

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Caption
pl: Podpis

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Sections
pl: Sekcje

en: About
pl: O stronie

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Select fields
pl: Wybierz pola

en: Paragraphs
pl: Akapity
