Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Text
se: Teaksta

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
