Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Description
sl: Opis

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: About
sl: O modulu
