Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Description
sr: Опис

en: Text
sr: Текст

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по
