Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Description
sv: Beskrivning

en: Links
sv: Länkar

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Container
sv: Grupp

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Caption
sv: Bildtext

en: Apply
sv: Applicera

en: Sections
sv: Sektioner

en: About
sv: Om

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
