Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Text
el: Κείμενο

en: Table of contents
el: Πίνακας περιεχομένων

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: About
el: Περί

en: Asc
el: Αύξ
