Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Image
ht: Imaj

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
