Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Description
is: Lýsing

en: Links
is: Hlekkir

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Container
is: Gámur

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Text
is: Texti

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um
