Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Links
mr: दुवे

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Container
mr: प्रभाग

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Text
mr: अक्षर

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
