Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Description
si: විස්තරය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: All
si: සියල්ල
