Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Container
ta: கொள்கலன்

en: Text
ta: உரை

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி
