Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Links
th: ลิงก์

en: Text
th: ข้อความ

en: All
th: ทั้งหมด

en: About
th: เกี่ยวกับ
