Paragraphs Table of Contents (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Text
ast: Testu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque
