Paragraphs Table of Contents (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Container
be: Кантэйнер

en: Text
be: Тэкст

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
