Paragraphs Table of Contents (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Text
eu: Testua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: About
eu: (r)i buruz

en: Asc
eu: Goraka
