Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2-rc1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Description
da: Beskrivelse

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Container
da: Beholder

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Text
da: Tekst

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Caption
da: Undertekst

en: Apply
da: Udfør

en: Sections
da: Sektioner

en: About
da: Om

en: Asc
da: Stigende
