Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2-rc1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Description
jv: Katrangan

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Container
jv: Kontainer

en: Node ID
jv: ID Node

en: Text
jv: Teks

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: Asc
jv: Urut Maju
